ПАММ-система для Управляючих Трейдерів

Система ПАММ-рахунків від брокера Інстафорекс - це один з найбільш ефективних способів залучити в Вашу торгівельну систему інвестиції. Якщо Ваш намір - це залучення інвестиційних коштів на свій торгівельний рахунок, то ПАММ-система від Інстафорекс, що пропонує найбільш зручний і швидкий пошук інвесторів, якраз те, що Вам потрібно. Після того, як Ви зареєструєте Ваш рахунок у ПАММ-системі в ролі рахунку Управляючого Трейдера, він стане відображатися в моніторингу рахунків Управляючих Трейдерів, де Інвестори самі знайдуть Вас. Крім цього ПАММ-система Вам, як Трейдеру, надає такі можливості:

 • Зручна та швидка процедура реєстрації і вищезгадане включення в моніторинг ПАММ рахунків Управляючих Трейдерів;
 • Реклама Вашої сторінки в моніторингу в Інтернеті;
 • Можливість працювати на єдиному рахунку з усіма інвестиціями;
 • Отримання інвесторських заявок в режимі реального часу;
 • Право відкидати не цікаві Вам заявки на інвестування в ПАММ рахунки;
 • Право повернення грошей Інвестору за власною ініціативою;
 • Право зняття з рахунку належних Вам коштів, вільних від торгівельних угод;
 • Отримання прибутку як за власним запитом, так і автоматично, після повернення Інвестору його коштів;
 • Облік частини прибутку Трейдера в автоматичному режимі;
 • Повідомлення по СМС або e-mail про заявки на інвестування;
 • Жодних обмежень на кількість і величину інвестицій. Кожен Інвестор вільний вкласти у Ваш рахунок ту суму, на яку частку в Вашому рахунку він розраховує.

Що потрібно, щоб стати Управляючим Трейдером?

Будь-який клієнт брокера Інстафорекс з відкритим реальним торгівельним рахунком може стати Управляючим Трейдером в рамках системи ПАММ-рахунків. Для реєстрації в системі ПАММ-рахунків Вам необхідно:

Ваш рахунок стає частиною ПАММ-системи відразу після проходження процедури реєстрації та одразу ж відображається в моніторингу. Для Інвесторів перегляд моніторингу доступний на сайті компанії в кабінеті клієнта і на сайтах партнерів компанії.

Поточні заявки Інвесторів відображаються у Вашому кабінеті клієнта в розділі «Мої інвестиції» і можуть почати надходити до Вас з перших же годин після реєстрації, і Ви вправі приймати або відхиляти їх.

Для ознайомлення з додатковою інформацією про те, як стати Управляючим Трейдером, Ви можете відвідати сторінку «Реєстрація в ПАММ-системі».

Отримання Трейдерами частини від прибутку Інвесторів.

Отримання Управляючими Трейдерами доходу за управління інвесторськими засобами є найважливішою частиною ПАММ-системи. У процесі реєстрації Управляючий Трейдер вказує бажаний відсоток прибутку, на основі якого і розраховується його частка. У підсумку, якщо були інвестовані кошти, з яких Трейдер отримав прибуток, то, крім прибутку від своєї частини в ПАММ- рахунку, Трейдер отримує і частину прибутку з інвесторських грошей відразу після повернення коштів на рахунок Інвестора.

Приклад роботи торгівельного ПАММ-рахунку:

Ви зареєструвалися в ПАММ-системі і почали торгівлю на Вашому рахунку, результати якої позитивні. На Ваш рахунок звертає увагу Інвестор і вирішує вкласти свої кошти у Ваш рахунок. Від нього надходить заявка на вкладення коштів, яку Ви підтверджуєте і чекаєте зарахування грошей на Ваш рахунок. Середній час очікування 30 хвилин, оскільки зарахування відбувається один раз на годину. Після зарахування інвестиції Ви починаєте торгівлю. Якщо Ваша торгівля прибуткова, то частки прибутку, належні кожному з учасників (Інвестор і Трейдер) доступні для перегляду на сторінці рахунку в моніторингу. У разі, якщо прийнято рішення (за ініціативою будь-якої з сторін) про повернення коштів, що належать Інвестору, одночасно зі списанням інвесторської частки коштів з рахунку відбувається зарахування (повернення) на Ваш рахунок належної Вам частки прибутку.


ПАММ-трейдер

ПАММ-трейдерУ цьому ролику Ви зможете отримати більше інформації про ПАММ-систему від Інстафорекс з позиції Управляючого Трейдера. Будучи успішним Трейдером, Ви зможете отримувати вкладення на Ваш рахунок від інших форекс трейдерів, збільшуючи обсяги своєї торгівлі.Завантажити