Сток-маркет

Сток-маркет (в США) і ринок Форекс мають між собою ряд відмінностей. У Росії сток-маркет також прийнято називати акціонерним ринком. У чому ж відмінність між цими двома ринками?

1. Робота на сток-маркеті починається вранці о 9.30 і триває до 16.00 годин дня за часом Нью-Йорка. Тому трейдери, які проводять велику частину угод вдень, не можуть активно торгувати на сток-маркеті в цей час доби. На відміну від нього, ринок Форекс працює цілодобово (крім суботи та неділі), що дозволяє трейдеру не підлаштовуватися під ринок, а самому підібрати найбільш зручний і відповідний для себе час торгівлі.

2. З огляду на те, що на сток-маркеті ведеться торгівля тисячами акцій різних компаній, передбачити або спрогнозувати, на які акції і яких компаній ціни будуть рости або, навпаки, знижуватися дуже складно чи і практично неможливо. Так само, як повністю ознайомитися з усіма ними. З цієї причини і вибір якихось основних компаній для подальшого спостереження за ними з величезної безлічі доступних може виявитися складним завданням

На Форекс, в більшості випадків, торгівля здійснюється декількома конкретними валютами, ціна на які виражена в доларах США. Також вартість цих валютних пар щодо долара і однієї відносно іншої підпадає під вплив економічних подій та новин набагато сильніше, на відміну від акцій компаній на сток-маркеті.

Проаналізувати об'єктивні економічні чинники, що впливають на стан справ усередині країн, валюти яких цікавлять, набагато легше, тому що економічні новини завжди знаходяться у вільному доступі завдяки регулярній публікації їх засобами масової інформації.

3. У час погіршення економічного становища всередині країни і постійного падіння ринку, інвестори, які торгують на сток-маркеті, виявляються в дуже складному становищі. У такі моменти їх дохід знижується досить критично, а в деяких випадках може і зовсім впасти до нуля, якщо інвестор не візьме в борг гроші у брокера для ведення гри на зниження. А зважаючи на циклічний розвиток економіки, після її зростання завжди приходить спад, тривалість якого може варіюватися від декількох місяців до декількох років.

В цей час на ринку Форекс, на відміну від сток-маркету, трейдери ведуть торгівлю, купуючи зростаючі в ціні і продаючи валюти, які падають у ціні, постійно. Це і є основний принцип ведення торгівлі та отримання з неї прибутку на ринку валют Форекс.

Не дивлячись на ряд плюсів валютного ринку Форекс перед ринком акцій сток-маркета, стовідсотковий виграш тут ніхто не може гарантувати. Як і на сток-маркеті, на ньому також є ймовірність втратити всі свої кошти.