Не новинна торгівля на Форекс

Завдяки постійному розвитку інтернету і засобів зв'язку, для трейдерів, які торгують на Форексі через інтернет, інформація стає все більш доступною. Тому багато трейдерів, як і інвестори, часто вважають, що стежачи за виходом свіжих новин, аналітичних оглядів і іншою інформацією, вони підвищують свій шанс на отримання прибутку. Але це не зовсім так.

Велика ставка на новини може привести до великих фінансових втрат. Чому так відбувається? Без детального розгляду цього питання справжню причину зрозуміти буде складно. Тому проведемо більш детальний аналіз:

Майже кожному починаючому трейдеру здається, що використання новин в торгівлі обов'язково принесе користь, але ця думка помилкова.

Вважається, що в новинах в повній мірі відображаються зміни, що відбулися на ринку під їх впливом. Однак, як правило, така думка нічим не підкріплена, а реакція валюти на них у більшості випадків дуже сильно відрізняється від очікуваної.

Звичайно, провідні положення, відображені в новинах, щодо попиту і пропозиції не проходять для ринку непоміченими, в той же час в їх русі відсутня логіка.

Шлях, по якому піде валютна пара, можна визначити наступною формулою - «головні принципи щодо попиту і пропозиції + психологія інвестора = рух ринку». Відносно інвесторів, то тут визначальним фактором є їхня (в даному випадку під ними маються на увазі трейдери) реакція на новини, а не важливість цих новин.

Головною причиною, яка знецінює новини, є самі ринки. З цієї причини новинна торгівля стає практично нереальною. Так, завчасно знаючи про те, коли вийде та чи інша новина і про те, який вплив вона може зробити на ринок, вже до її публікації інвестори починають діяти. І тому, коли відбувається вихід цієї новини, реакція ринку на неї або ледь помітна, або взагалі ніяка, тому що вона вже врахована ціною. Потрібно так само не забувати про характер людей, який показує реальну картину всієї важливості новин, що виходять.

Ще одна причина, яка впливає на торгівлю під час новин, - це людські емоції, які порушують важливий момент в торгівлі - дисципліну. Аналітика теж не завжди буває вірною. У ситуаціях, коли відкриті угоди бажано було б закрити, трейдер не буде цього робити, тому що за повідомленнями аналітиків ось-ось піде обіцяний великий рух.

При всьому цьому, зовсім ігнорувати новини теж не варто. Загальновідомим фактом є те, що ринкові максимуми найчастіше з'являються після новин з оптимістичними прогнозами, а мінімуми, навпаки, після нічого не обіцяючих новин.

Підводимо підсумок. Трейдерам, що не володіють великими коштами, які торгують по основних парах, правильним рішенням буде не використовувати новинну торгівлю, а замість неї скористатися дисциплінованою торгівельною системою. З тієї причини, що всі ці новини враховуються системою. Вони так само входять в технічний аналіз, який є обов'язковою частиною будь грамотної торгівельної системи.