MetaTrader 5

Розробник торгівельних терміналів лінійки MetaTrader компанія MetaQuotes Software Corp розпочала свою діяльність в 2000 році.

На сьогоднішній день компанія MetaQuotes Software Corp користується великою довірою з боку найбільших організацій у фінансовій сфері в усьому світі. Компанія є однією з небагатьох постачальників програмного забезпечення на фінансові ринки. Компанія займається не тільки розробкою програмних продуктів, але і пропонує своїм клієнтам такі рішення, які дозволяють отримувати додаткову вигоду і переваги.

За весь час, який MetaQuotes Software Corp існує на ринку розробників програмного забезпечення фінансових ринків, компанією були розроблені чотири інформаційно-торгівельних платформи для організації брокерського обслуговування на валютному ринку Форекс це: FX Charts, MetaQuotes, MetaTrader 3 та MetaTrader 4.

За кілька років існування торгівельна платформа MetaTrader набула великої популярності серед всіх учасників валютних торгів - від трейдерів до Форекс-брокерів. Торгівельна платформа MetaTrader 4 включає в себе всі необхідні компоненти для організації брокерської діяльності та трейдерської роботи на фінансових ринках.

Випуск торгівельної платформи MetaTrader 5 планується в 2010 році. Якщо порівнювати нову торгівельну платформу MetaTrader 5 і версію MetaTrader 4, можна помітити ряд нових можливостей, які з'явилися в новій версії торгівельної платформи. Тепер, використовуючи платформу MetaTrader 5, можна вести торгівлю не тільки на валютному ринку Форекс, але і на ринку опціонів, акцій і ф'ючерсів.

Крім цього можна знайти багато інших значних відмінностей торгівельного терміналу MT5 від більш ранньої версії продукту - MT4. Основною з них є та, що торгівельна платформа MT5 не передбачає такого поняття як окрема угода по одному і тому ж інструменту. Кожен інструмент, який використовується в торгівлі, може тепер мати тільки одну позицію, а всі нові, що відкриваються, додаються або віднімаються від сумарної позиції в залежності від напрямку заявки на вхід в ринок.

Новий торгівельний термінал MetaTrader 5 поступово впроваджують в роботу дилінгові центри та брокерські компанії, протягом уже декількох місяців ведеться тестування платформи на демо рахунках.