Торгівля на Форекс новинах

Одним з основних елементів розуміння руху валютних пар на Форекс є робота на новинах. Уміння працювати на новинах дуже важливе як для починаючого трейдера, так і для досвідченого спекулянта, який прагне підвищити свою майстерність.

Щодня складаючи торгівельну стратегію, трейдеру необхідно аналізувати календар новин на майбутній торгівельний період. Для того щоб трейдинг на основі Форекс новин, які виходять, був успішним, необхідно:

- Знати приблизний період часу, коли можна очікувати виходу сильних новин;

- Розуміти те, як працює ринок при виході новин і як можна отримати прибуток, працюючи на ринку;

- Поєднувати новини та технічний аналіз.

Ви повинні розуміти, які дані більш активно впливають на ринок, а які - ні. Це досить просто. Торгівельна практика, яка формувалася протягом багатьох років, вказує на те, що вже склався ряд економічних факторів, які істотно впливають на рухи курсів валют. Ось лише деякі з них:

  • Рішення центральних банків по відсотковій ставці.
  • Рівень інфляції.
  • ВВП і промислове виробництво.
  • Індекси ділової активності.
  • Виступи фінансових чиновників тієї чи іншої країни (у більшій мірі вплив мають високопоставлені особи США, Великобританії, а також держав Євросоюзу, Японії, Швейцарії та Канади).

Вкрай рідко на ринку Форекс виходять несподівані новини. Як правило, всі новини, що виходять на ринку, заплановані. Валютний ринок чекає виходу цих новин і всіляко намагається до них підготуватися. Перш ніж новина вийде офіційно, експерти публікують свої прогнози щодо можливої поведінки курсів валют.

Можлива реакція ринку на новини, які виходять, може виглядати наступним чином:

  • Якщо новина виправдала очікування, то курс тієї або іншої валюти суттєво не зміниться.
  • Якщо аналітиками Форекс був зроблений правильний прогноз, але повною мірою не були оцінені наслідки поведінки ринку, то курс валюти продовжить свій рух у заданому напрямку, однак може спостерігатися збільшення активності руху валютних курсів.
  • У випадку якщо Форекс-експерти зробили неправильні прогнози, валютний курс змінить свій напрямок і почне рух у протилежний бік.

Аналізуючи те, як фундаментальні дані впливають на валютні курси, обов'язково слід враховувати напрямок тренду.

Якщо новина суперечить тренду, це говорить про те, що вплив такої новини буде не довгим і триватиме всього кілька годин.

Якщо ж новина повністю збігається з переважаючим трендом, це говорить про те, що тренд буде прискорюватися.

Коли виходять новини Форекс ринку, слід пам'ятати про те, що використовуючи фундаментальні основи аналізу, максимальну користь можна отримати тільки в тому випадку, якщо ці дані поєднуються з даними технічного аналізу.