Програмне забезпечення Форекс

Ефективна робота на міжнародному валютному ринку Форекс передбачає використання трейдером передового програмного забезпечення. На сьогоднішній день існує великий вибір такого програмного забезпечення. Все, що потрібно від трейдера - це стежити за всіма новими програмами Форекс, аналізувати переваги того чи іншого програмного забезпечення. Програмне забезпечення Форекс починається з брокера і закінчується автоматичним програмним забезпеченням для торгівлі, яке більше відоме як Радники. Більшість брокерів надають їх безкоштовно або за невелику плату.

Програмне забезпечення Форекс є потужним інструментом торгівлі в руках трейдера. Без використання програмного забезпечення неможливо працювати і здійснювати операції на валютному ринку Forex. Чим ефективніше програмне забезпечення, тим більш успішною і прибутковою буде торгівля трейдера.

Сьогодні безліч брокерів і дилінгових центрів пропонують власні розробки програмного забезпечення.

На сьогоднішній день дуже складно вибрати відповідне для трейдингу програмне забезпечення, що містить цілком зрозумілий і інтуїтивно прийнятний інтерфейс, який відповідав би всім особистим критеріям ведення торгівлі трейдера. Існує кілька видів програмного забезпечення.

1. Програмне забезпечення, що використовує графіки Форекс. З цією торгівельною платформою трейдер має можливість торгувати на реальних рахунках з реальними грошима. Це програмне забезпечення має властивість отримувати котирування, які використовуються для того, щоб визначати поточні показники ціни для ведення торгівлі. Використання такого програмного забезпечення дозволяє трейдеру стежити за ходом торгів.

2. Автоматичне програмне забезпечення. Цей вид програмного забезпечення призначений для організації торгівлі за трейдера. Принцип роботи такого програмного забезпечення полягає в тому, що весь процес торгівлі проходить в автоматичному режимі лише з невеликим втручанням трейдера.

3. Програмне забезпечення - система торгівельних сигналів. Системи торгівельних сигналів, як правило, складаються людьми, які не мають відношення до брокерських компаній. Це програмне забезпечення передбачає те, що трейдер самостійно вибирає індикатори форекс, які максимально відповідають критеріям і запитам ведення торгівлі. Торгівельні сигнали використовуються для того, щоб трейдер набагато ясніше уявляв собі трендову ситуацію на ринку і знав - коли варто входити і виходити з ринку.

Дуже важливим для трейдера є визначення основних характеристик, які має те чи інше програмне забезпечення. Також однією з найважливіших рис, якою має володіти програмне забезпечення, є захист від атак. Програмне забезпечення повинно мати програмну підтримку і оновлюватися після закінчення певного часу. Крім того, дуже важливо, щоб програмне забезпечення мало функцію копіювання даних, створення і збереження копій. Правильно підібране програмне забезпечення дозволить трейдеру правильно планувати свій торгівельний час і витягувати максимум прибутку від торгівлі на валютному ринку Форекс. Використання програмного забезпечення значно полегшує роботу трейдера на ринку Форекс. Але для того, щоб визначитися з тим чи іншим програмним забезпеченням, слід спочатку його протестувати, а тільки потім використовувати в постійній торгівлі на міжнародному валютному ринку Форекс.