Електронні валюти

Безумовною особливою рисою електронної валюти є її віртуальність, а саме: її не можна помацати, покласти в портмоне або розплатитися в магазині. Якщо говорити про матеріальну сторону, то електронної валюти просто не існує. Проте сумніватися в її матеріальності не варто. В інтернеті за допомогою електронної валюти можна купити все що завгодно: квартиру, машину або предмети побуту. Електронну валюту, як і будь-яку іншу, можна обміняти на ту, яка вам необхідна і навпаки. Поповнити віртуальний гаманець можна миттєво, використовуючи передплачені картки, наприклад WebMoney, Яндекс.Деньги. Також можна перерахувати необхідну суму зі свого банківського рахунку або просто через банк. Отримати гроші можна через банкомат або в банку. Крім того, в електронній валюті ви можете отримати кредит. Все це доступно з використанням глобальної мережі інтернет. Як правило, всі операції з електронною валютою займають всього декілька секунд.

Електронна валюта має кілька характерних рис, які відрізняють її від звичайних грошей:

1. Електронну валюту неможливо підробити.

2. Створивши віртуальний гаманець в комп'ютері і маючи на ньому спеціальний антишпигунський захист, треті особи ніколи не зможуть його зламати. Конфіденційність вам гарантована. Крім того, вам не потрібно отримувати будь-які спеціальні дозволи.

3. Ви можете відкрити стільки електронних рахунків, скільки захочете.

4. Ви абсолютно незалежні. Ви самі для себе визначаєте грошову величину вкладень.

5. Ви завжди будете знати, кому і куди відправляєте гроші і звідки вони перераховані.

6. Абсолютна надійність в проведенні операції. Використовуючи електронні валюти, ви маєте можливість здійснення операцій з протекцією, тобто оплати покупок тільки після отримання товару.

7. Операції з валютою займають не більше кількох секунд.

8. Можливість придбання товарів і послуг, які можна купити тільки за електронні гроші.

9. Використовуючи електронну валюту, ви можете взяти кредит. Причому ви можете як давати кредити, так і отримувати їх.

10. Можливість скористатися безліччю банків, мультивалютність, стійкість до перебоїв зв'язку.

Таким чином, можна сказати про те, що електронна валюта - це ті ж гроші, тільки виражені в цифровому форматі.

Завдяки динамічному розвитку світової мережі Інтернет і технологій, це змушує по-іншому дивитися на платіжні можливості. Всі перераховані вище переваги електронної валюти говорять тільки про те, що вона необхідна кожному.

Електронна валюта - це абсолютно нова річ, яка розширює можливості людини. Єдине, з чим ви можете зіткнутися - це зі страхом новизни.