Валютна пара EUR/USD

Міжнародний валютний ринок побудований за принципом купівлі однієї валюти і в той же час продажу іншої. Щоденний обіг ринку forex становить близько 3 трильйонів доларів США. За допомогою брокерів і дилінгових центрів можна торгувати практично будь-якою світовою валютою. Однією із найбільш популярних валютних пар є пара EUR/USD. Валютна пара євро - долар з'явилася 1 січня 2002 року. Початкове співвідношення між EUR та USD було 1.1750.

Статистика за 2009 говорить про те, що 36% всіх денних операцій здійснюється саме валютною парою євро - долар. До цього дня валютна пара EUR/USD є найбільш торгованою і затребуваною на міжнародному валютному ринку форекс. Інтерес до пари євро - долар проявляють не тільки професіонали валютних спекуляцій, а й новачки трейдингу. Це одна з найактивніших пар на ринку, яка відрізняється незначною волатильністю, приваблюючи цим трейдерів з різним досвідом роботи на ринку форекс. Рухи пари євро - долар плавні, однак протягом торгівельного дня можна спостерігати високу активність, за рахунок чого і отримують відчутний прибуток денні і короткострокові трейдери.

Трейдери, які активно торгують валютною парою євро – долар, завжди повинні бути в курсі економічних подій у США і Єврозоні. Пара EUR/USD є трендовою парою. Входячи в ринок, трейдер повинен оцінити поточні значення ціни, намалювати тренд і знайти історичні рівні в короткостроковій перспективі торгівлі.

Кожна валютна пара на форекс ринку має свої характерні відмітні особливості і піддається впливу різних факторів. Трейдери повинні розуміти ці особливості і торгувати, звертаючи особливу увагу на них.