Становлення трейдера

Одна з перших речей, яку ви повинні зробити перш, ніж відкрити свою першу операцію - точно визначити, чого ви хочете досягти, торгуючи на фінансовому ринку (будь то Forex або будь-який інший). Візьміть аркуш паперу і запишіть це. Ви, зрештою, хочете жити за рахунок своєї торгівлі або ви лише намагаєтеся виграти на ринку небагато грошей? Будьте настільки конкретні, наскільки це можливо. Потім прикріпіть цей аркуш над своїм комп'ютером.

Коли ви сідаєте торгувати, кожен день приділіть кілька хвилин і перегляньте свої цілі перш, ніж почнете натискати на клавіші. Це допоможе вам утримувати свої цілі в пам'яті під час торгівлі. Якщо ваша мета полягає в тому, щоб робити 20 пунктів у день, то ви будете починати кожен торговий день з цією конкретною метою в голові. Дуже легко піддатися миттєвим емоціям і забути свою більш значиму мету. Витративши декілька хвилин на початку, ви зможете зосередитися на своїх головних цілях.

Знайте, що, коли ви починаєте торгувати, вам, можливо, доведеться протистояти негативному впливу ваших друзів або родичів. Вони просто не розуміють того, що ви робите чи мову, яку ви тепер вивчаєте. Деякі люди реагують на нововведення з певним острахом і недовірою. Ви повинні приєднатися до групи трейдерів, через Інтернет або персонально. Переконайтеся, що у вас є друзі і однодумці, які розуміють нову мову, на якій ви говорите і, можливо, допоможуть вам вчитися на їхніх помилках.

Залишайтеся сконцентрованим. Кожен початківець трейдер наступає на одні й ті ж граблі. Він стає занадто впевненим і втрачає багато грошей, потенційно навіть весь свій торгівельний рахунок. Це зазвичай відбувається після серії виграшів. Істинне випробування вашого характеру, як трейдера, відбудеться саме тоді, як це станеться. Або ви підете з ринку зовсім, або зберетеся і продовжите, враховуючи отримані уроки. Ваші дії на цій стадії розвитку допоможуть сформувати саме той тип трейдера, яким ви збираєтеся бути. Обговоріть це зі своїми товаришами-трейдерами. Будь-хто, хто був на ринку протягом певного відрізку часу, пройшов через це. Іншими словами, це та ситуація, яка відрізняє чоловіків від хлопчиків.

Якщо у вас відбувається емоційна реакція на ваші угоди, то прийшов час звернути на це увагу. У такі періоди, якщо можете, відійдіть від свого комп'ютера. Якщо ви втрачаєте емоційну відчуженість, то ви втрачаєте свою перспективу. Тепер ви з набагато більшою ймовірністю будете укладати погані угоди, несучи відповідні втрати. Візьміть паузу, вийдіть з будинку і повертайтеся до торгівлі лише тоді, коли ви зможете дивитися на графіки і свій рахунок спокійно.

Остерігайтеся жадібності. Це - один з семи смертельних гріхів для розуму. Жадібність може змусити вас діяти імпульсивно і абсурдно. Встановіть свої цілі для торгівельної сесії, досягайте своїх цілей і будьте вдячні ринку за ще один успішний торговий день.

Відстежуйте свій прогрес. Поки ви бачите, що прогресуєте на своєму наміченому шляху, ви можете продовжувати дотримуватися свого торгівельного плану. Це також дає вам впевненість, необхідну, щоб бачити, що ваш план працює. Не відхилятися від свого плану, залишайтеся стійким і ви зможете досягти своїх цілей. Міркуйте повільно і спокійно, і ви зможете підтримувати свою торгівельну перевагу.


"Обговорити «Становлення трейдера» на нашому форумі трейдерів форекс"