Мартін Шварц (Martin Schwartz)

Що є ключем до успішної торгівлі? Які здібності повинен мати трейдер, щоб бути успішним? Одна з таких здібностей - це певна хоробрість та вміння чесно оцінити ситуацію, щоб одним рухом відсікти збитки. Це та сама здатність, яка відрізняє чоловіків і жінок від хлопчиків і дівчаток. Деякі вважають, що цей навик - найважливіший з усіх наявних в багажі трейдера.

Одним з тих людей, які погодилися б з цим твердженням, є Мартін Шварц, колишній аналітик ринку цінних паперів, що працює нині на ринку товарних ф'ючерсів. У 1983 р. дохід від його спекуляцій склав вражаючі 175%. Це зробило його переможцем щорічного американського чемпіонату по трейдингу і, звичайно, також багатшою людиною. Коли в нього запитали, як йому вдалося досягти такого високого результату, Шварц виділив один момент, який він вважав найбільш важливим. «Я скажу вам, як я став переможцем, - висловився він в інтерв'ю "Нью-Йорк Таймс ", - я навчився програвати."

Мартін Шварц (Martin Schwartz), відомий як Buzzy, є великим внутрішньоденним трейдером, який служить прикладом фактично для всіх початківців трейдерів, що прагнуть досягти вершин в на ринку. У перший рік його торгівлі в якості незалежного трейдера Марті заробив 600 000 $; в наступному році він подвоїв це число. Шварц мав звичай робити приблизно 70 000 $ в день. Оскільки його гарячкова торгівля «з'їдала» його життя, здоров'я його похитнулося. Тривожні симптоми змусили Шварца відійти від активної торгівлі.

Мартін Шварц почав свою кар'єру з освіти в коледжі Amherst і пізніше - в Університеті Колумбії. Після служби в Морському Корпусі Сполучених Штатів він пішов, щоб працювати як фінансовий аналітик на EF Hutton. Як тільки він накопичив 100 000 $, він залишив роботу і використав гроші, щоб купити собі місце на американській фондовій біржі як незалежний трейдер.

Шварц став успішним трейдером, який працював з опціонами, ф'ючерсом поряд з акціями. Після 12 місяців незалежної торгівлі, він повідомив про дохід 600 000 $. Рік по тому він повторив цей результат. Працюючі поруч з Марті трейдери почали помічати оскаженілий темп, з яким він міняв напрямок операцій і те, що він ніколи не тримався довго ні за який фінансовий інструмент.

Впевнений у своїй фінансовому майстерності, Мартін Шварц брав участь в американському Торгівельному Чемпіонаті, який був організований Стенфордським Університетом і який складався з дев'яти етапів. У 1984 р. Шварц показав захоплюючий результат, що дозволив йому перемогти інших учасників - він заробив більше грошей, ніж його конкуренти зробили все разом. Це призвело до масового прийняття торгівлі всередині дня. Цю торгівельну модель тепер використовують не тільки дуже багато незалежних форекс трейдерів, але також і новачки, торгуючи безпосередньо вдома.

«Я вже раніше казав це, але скажу ще раз, тому що це дуже важливо: найважливішим етапом у моїй кар'єрі трейдера стало розуміння того, що потрібно розділяти его і торгівлю. Торгівля - це психологічна гра. Більшість людей думають, що вони грають проти ринку, але ринку, насправді, все одно. Просто ви граєте проти самого себе. Перестаньте намагатися торгувати тільки для того, щоб довести, що ви маєте рацію. Робіть тільки те, що ринок показує в цей момент. Забудьте, що було 5 хвилин тому. Основа торгівлі полягає не в тому, щоб довести собі, що ти правий, а в тому щоб заробити гроші » (Марті Шварц).


"Обговорити «Життєвий шлях відомого форекс трейдера Мартіна Шварца» на нашому форумі трейдерів форекс"