Технічні індикатори

У програмному комплексі InstaTrader закладений широкий спектр статистичних інструментів для технічного аналізу ринку, що носять назву «Технічні індикатори».

Торгівельна платформа дозволяє Вам застосовувати великий спектр технічних індикаторів. Іншими словами, Ви можете використовувати різні технічні інструменти для аналізу. Ці інструменти є корисними для комплексного аналізу стану фінансових ринків. Існує два основних типи індикаторів: індикатори, що йдуть за трендом і осцилятори.

Існує багато модифікацій технічних індикаторів, але в корені всі вони грунтуються на декількох десятках основоположних (принаймні, станом на сьогодні). Всі вони доступні для роботи в торгівельній програмі InstaTrader 4.

Ознайомтеся з ними для ефективного використання при роботі з InstaTrader 4:


Установка індикатора на графік

Установка індикатора на графік Використовуючи різні радники та форекс індикатори, ви зможете торгувати значно ефективніше, а також автоматизувати свою торгівлю. Представлений відеоролик наочно демонструє, як правильно встановити індикатор або радник в платформі InstaTrader 4 від брокера Інстафорекс.

Завантажити (8.16 Мб)

Використання вікна даних при роботі з індикаторами

Використання вікна даних при роботі з індикаторамиПредставлене навчальне відео допоможе вам навчитися використовувати forex індикатори спільно з вікном даних. Спостереження і аналіз значень індикаторів значно полегшується при використанні цього вікна.

Завантажити (50.6 Мб)