Швидкий, глобальний і конкурентоспроможний

Якими є переваги торгівлі на валютному ринку форекс? Ви можете працювати в будь-якому місці і в будь-який час, маючи лише комп'ютер з доступом в Інтернет. Шанси на успіх і незалежність має кожен, хто володіє витримкою і достатніми знаннями. Інтерес до торгівлі на фінансових ринках зростає з кожним днем. Постійно збільшується кількість трейдерів, а разом з ними кількість брокерів, які надають доступ на світові фінансові ринки. Звичайно, далеко не всі вони в змозі повністю задовольнити всі потреби клієнтів і запропонувати їм щось дійсно варте. При цьому дуже важливо, щоб провідником на фінансових ринках була брокерська компанія з гранично прозорими механізмами діяльності і насправді бездоганною репутацією. Міжнародний брокер Інстафорекс - це саме така компанія.

Діяльність компанії Інстафорекс почалася в 2007 році на розвиненому і швидко зростаючому ринку Південно-Східної Азії. Надійний форекс брокер дуже швидко досяг там величезних успіхів. Компанія Інстафорекс неодноразово визнавалася кращим брокером Азії за підсумками таких престижних премій, як World Finance Awards і ShowFх Asia.

На сьогоднішній день брокер Інстафорекс - це відомий бренд, який завоював довіру більш ніж 350 000 трейдерів з 80 країн світу. Компанія Інстафорекс є брокером світового рівня і славиться високою якістю надаваних послуг і продуктів, індивідуальним підходом до кожного клієнта, надійністю і величезним вибором торгівельних умов та інструментів.

Клієнтська база компанії Інстафорекс стрімко збільшилася в 2010 році завдяки зростанню зацікавленості, крім освоєного ринку в Азії, в країнах Африки, СНД і Східної Європи. У цих регіонах компанія Інстафорекс планує відкрити додаткові представництва, щоб бути ще ближчою до своїх клієнтів і обслуговувати їх ще ефективніше, і тим самим вийти на новий виток розвитку.

Найшвидший, глобальний і конкурентоспроможний форекс брокер це компанія Інстафорекс

Стійкий попит з боку споживачів на універсальні і якісні брокерські послуги є основою такої активної географічної експансії. Чому щодня в компанії Інстафорекс відкривають рахунки близько 300 трейдерів? Технічна безпека банківського рівня, 7 торгівельних серверів, більше 25 дата-центрів, цілодобова служба підтримки, одні з найбільш комфортних торгівельних умов на ринку, ПАММ-система, бонуси до 40% на всі поповнення торгівельного рахунку, угоди swap-free, угоди без спреду , можливість зняття коштів на картку Visa, повний набір валютних і CFD інструментів, центові рахунки та microforex, щорічний призовий фонд понад півмільйона доларів і багато іншого робить для будь-якого трейдера, незалежно від його професійного рівня і досвіду валютної торгівлі, компанію ІнстаФорекс найбільш зручним і вигідним брокером на ринку форекс.

Крім цього, компанія Інстафорекс постійно працює над тим, що приведе до успіху її клієнтів з різних країн світу. Запропонувати щось дійсно варте уваги можна тільки після детального аналізу ринку і побажань споживачів. Міжнародний брокер Інстафорекс робить все можливе, щоб забезпечити трейдерам зрозумілу, просту і ефективну торгівлю на валютному ринку Форекс.

У своїй діяльності компанія Інстафорекс завжди дотримується останніх віянь у сфері брокерських послуг, і крім того постійно впроваджує інновації, встановлюючи тим самим нові стандарти. Адже іноді просто необхідно забути, що бізнес залежить від милості економіки, і приділити час творчій роботі, а саме - подумати де і що можна зробити, щоб домогтися позитивних змін. Якраз так і з'являється щось кардинально нове - щедрі бонуси, небувалі конкурси, унікальні пропозиції та багато іншого.

Бажання привести трейдерів до позитивних результатів є основою руху компанії в постійному пошуку нових рішень. Адже перемоги клієнтів компанії - це фундамент, на якому стоїть процвітаючий брокер Інстафорекс.

Журнал "CNBC Business" (Травень, 2011)