І знову Гейтс!

І знову Гейтс!


     Фінансово-економічний журнал Forbes, який щороку публікує всесвітній рейтинг мільярдерів, оприлюднив тридцятий випуск рейтингу. Редактори видання відзначають, що новий рейтинг відображає порівняно складну ситуацію у світовій економіці. В цілому статок мільярдерів зі списку оцінюється в $ 6,48 трлн, тоді як в минулому році показник був більшим на $ 570 млрд. Крім того, з минулого року скоротився середній статок мільярдерів - на $ 300 млн.,  зменшившись до $ 3,6 млрд.
     Першим в списку знову виявився засновник компанії Microsoft Білл Гейтс (статок $ 75 млрд.). За минулий рік він втратив $ 4,2 млрд. Гейтс давно збільшив свій інвестиційний портфель, придбавши частку в національному операторі залізниць Канади, а також частки виробника сільгосптехніки Deere and Company і ряду організацій, що займаються екологічними проектами. В результаті корпорація Microsoft, в якій мільярдерові на сьогоднішній день належить пакет менший, ніж 3%, перестала бути ключовим джерелом його багатства. Компанія, за підрахунками Forbes, приносить Гейтсу тільки 20% його доходів.
   Приєднуйся до ринку Форексзавантажуйбезкоштовний торгівельний термінал та долучайтеся до нового для себе ринку необмежених фінансових можливостей.
Страницы: 1  2  

Страницы: 1  2