Відновлення ринків опустило золото в понеділок

Відновлення ринків опустило золото в понеділокВ ході торгового понеділка ціни на золото різко пішли вниз. Це пов'язано з тим, що попит на надійні активи зменшився на тлі ознак відновлення глобальних ринків цінних паперів. Квітневе золото на підрозділі Comex Нью-Йоркської товарної біржі подешевшало до сесійного мінімуму $ 1212,50 за тройську унцію, перш ніж зменшити частину втрат до $ 1213,30, нижче на $ 26,10 або 2,11%.
Тим часом наприкінці минулого тижня ціни на дорогоцінний метал підскочили до однорічного максимуму $ 1263,90 в зв'язку з підвищеним попитом на активи-сховища. За тиждень золото подорожчало на $ 65,60, або 7,02%. Підйом тривав три тижні поспіль, це було найкращою динамікою за останні сім років. 

З січня дорогоцінний метал подорожчав на 14%, оскільки інвестори, враховуючи нестабільність на риках, намагалися сховатися в «тихій гавані».

Мідь у понеділок подорожчала більш ніж на 2%, так як останні торгові дані КНР посилили побоювання щодо стану другої за величиною економіки в світі.

Річний експорт Піднебесної минулого місяця впав на 11,2% при прогнозі в 1,9%, імпорт впав на 18,8% (прогноз 0,8%). В результаті профіцит торгівельного балансу КНР склав в січні $ 63,29, демонструючи місячний максимум після $ 60,10 в грудні. Розгромна статистика підживлює припущення про те, що економіка продовжує повільно розвиватися, вимагаючи від уряду додаткової підтримки в найближчій перспективі.

На цьому тижні увага інвесторів буде звернута на дані протоколу останньої політичної  зустрічі ФРС, які стануть відомі в середу. Гравці чекають сигналів на можливість американського регулятора розширювати ставку в цьому році.
Також учасники ринку сфокусуються на даних по інфляції в США, щоб оцінити міцність економіки.


Приєднуйтесь до ринку Форекс.  

А якщо у Вас немає достатнього досвіду і знань - до Ваших послуг  безкоштовна консультація у представництві компанії.